DENTISTE’ Çinko ve CPC’li Ağız Gargarası

Image link

Dentiste Çinkolu Ağız Gargarası, ağız içindeki zararlı bakterilerin %99,9’unu 1 dakikadan kısa sürede etkisiz hale getirerek etkili bir ağız bakımı sunar. İçeriğindeki Çinko Laktat sayesinde ağız kokusunu 12 saate kadar ortadan kaldırır ve ağız içindeki tedavi sonrası tahrişleri ve aftları iyileştirmeye yardımcı olur. Ayrıca, OPTA FLOW teknolojisi sayesinde tükürük salınımını arttırarak doğal florayı destekler.

Dentiste Çinko ve CPC’li Ağız Gargarasının içeriğinde bulunan CPC (Setilpiridinyum Klorür), plak ve tartarı azaltırken aynı zamanda dişleri sarartmadan ağız kokusunu engellemeye yardımcı olur. Bu özellikleriyle, kullanıcıya hem temizlik hem de ferahlık hissi sağlar.

 

Ürünün Benzersiz Ürün Kontrol Haznesi, kullanıcıya ayrı bir kap veya ölçüm aleti kullanmaya gerek kalmadan kolay kullanım imkânı sunar. Ambalajın gövdesine hafifçe basıldığında kontrol haznesine istenilen miktarda ürün dolması, pratik ve hızlı bir kullanımı mümkün kılar. Bu özellik, ürünün kullanımını daha kullanıcı dostu ve efektif hale getirir.

 

Dentiste Çinko ve CPC’li Ağız Garagarası, temizlik, ferahlık ve pratik kullanım avantajlarıyla ağız sağlığına yönelik kapsamlı bir çözüm sunar. Bu ürün, günlük ağız bakım rutininizi desteklemek ve ağız sağlığınızı korumak için etkili bir seçenektir.

 

Bitkisel Kompleks:

Dentiste formüllerinde bulunan doğal bitki özleri, ağız kokusunu 12 saate kadar ortadan kaldırır. OPTA FLOW teknolojisi ve bitki özleri, tükürük salınımını arttırarak doğadan aldığı güçle virüs ve bakterileri etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Dentiste Çinko ve CPC’li Ağız Gargarası, etkili ve doğal ağız bakımı için ideal bir tercihtir.