DENTISTE’ Junior Karışık Meyve Aromalı Diş Macunu

Image link

DENTISTE Junior Diş Macunu, çocukların diş sağlığını öncelikli olarak düşünerek özel bir formülle geliştirilmiştir. Çocuk süt dişleri, yetişkin dişleriyle kıyaslandığında tamamlanmamış bir mine yapısına sahip olduğundan, Dentiste Junior Diş Macunu, bu özel ihtiyaca uygun bir çözüm sunar.

 

Postbiotik Teknoloji ve Florür içeren bu diş macunu, çocukların ağız sağlığını desteklemek için tasarlanmıştır. Bu teknoloji sayesinde, diş macunu çocukların ağız florasını dengeleyerek faydalı bakterilerin artmasını destekler. Gece boyunca ağızdaki zararlı bakterileri kontrol altında tutar ve diş minesini güçlendirerek çürük oluşumunu engeller.

 

Dentiste Junior Karışık Meyve Aromalı Diş Macunu, sadece ağız sağlığını desteklemekle kalmaz, aynı zamanda çocuklar için lezzetli bir deneyim sunar. Asit erozyonunu azaltır, pediyatrik diş eti hastalıkları ve iltihaplarını önlemeye yardımcı olur. Plak, leke ve tartar oluşumunu engelleyerek çocukların ağız sağlığını korumaya odaklanır.

 

Bitkisel Kompleks:

Özel bitkisel kompleksi, ağız içinde bulunan yararlı bakterileri destekleyerek minik ağızlardaki 6 milyar bakteriyi dengeleyerek sağlıklı bir ağız florası oluşturur. Dentiste Junior Diş Macunu, çocukların ağız sağlığını düşünerek geliştirilmiş, güvenilir bir seçenektir.