Dentiste' Nighttime Herbapeutic Diş Macunu (120gr)

Image link

Pompalı diş macunları, geleneksel tüplerden farklı olarak;

Dozaj Kolaylığı: Pompalı sistem, her kullanımda belirli bir miktar diş macununu dozajlamayı kolaylaştırır. Bu, gereğinden fazla veya eksik miktarda ürün kullanma olasılığını azaltır.

Temiz ve Düzenli Kullanım: Pompalı diş macunları, tüplerdeki gibi sıkıştırılma veya dağılma riski olmadan temiz bir kullanım sunar. Bu, ürünün düzenli ve hijyenik bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Pratik ve Hızlı Kullanım: Pompalı diş macunları, diş fırçalama sürecini hızlandırır ve daha pratik hale getirir. Tek bir basışla kolayca doz alabilir ve kullanabilirsiniz.

Ürünün Daha Uzun Süre Kullanımı: Pompalı sistem, ürünün hava ile temasını sınırlar, bu da içeriğin daha uzun süre taze kalmasına yardımcı olur.

 

DENTISTE Nighttime Herbapeutic Diş Macunu, gece boyunca oluşan ve ertesi sabah ağızda kötü kokuya sebep olan bakterileri engellemeye yardımcı olur. Dişleri beyazlatırken uyku sırasında korumayı destekler. FLORÜR, GLUTEN ve PARABEN içermez, sebze ve meyvelerde bulunan doğal bir tatlandırıcı olan Xylitol içermektedir. Dentiste’ Nighttime Herbapeutic diş macunu, özellikle sigara ve kahve tüketimi fazla olan kişilere, sağlıklı dişlere ve ferah bir ağız kokusuna sahip olmanın verdiği güven hissini arzulayan herkese tavsiye edilir. Kullanıcıların %93’ü, ürünü ilk kullandıkları anda etkisini gördüklerini belirtmiştir.

 

Bitkisel Kompleks:

Antiseptik ve antibakteriyel özelliklere sahip bitkilerle özel olarak formüle edilen Dentiste’, ağızdaki bakteri, diş eti hastalıkları ve ağız kokusunun büyümesini önlemeye yardımcı olmaktadır.