DENTISTE’ Nighttime Herbapeutic Diş Macunu Seyahat Seti

Image link

Ağız sağlığını korumak için seyahat öncesi, sırası ve sonrasında dikkatli bir ağız bakım rutini oluşturmak önemlidir. Seyahat öncesi gerekli araçları paketlemek, su kalitesine dikkat etmek, dengeli beslenmeye özen göstermek ve düzenli ağız bakımını sürdürmek, seyahatlerde ağız sağlığını koruma açısından önemlidir.

 

DENTISTE Nighttime Herbapeutic Diş Macunu Seyahat Seti, gece boyunca oluşan ve ertesi sabah ağızda kötü kokuya sebep olan bakterileri engellemeye yardımcı olur. Dişleri beyazlatırken uyku sırasında korumayı destekler. FLORÜR, GLUTEN ve PARABEN içermez, sebze ve meyvelerde bulunan doğal bir tatlandırıcı olan Xylitol içermektedir. Dentiste’ Nighttime Herbapeutic diş macunu, özellikle sigara ve kahve tüketimi fazla olan kişilere, sağlıklı dişlere ve ferah bir ağız kokusuna sahip olmanın verdiği güven hissini arzulayan herkese tavsiye edilir. Kullanıcıların %93’ü, ürünü ilk kullandıkları anda etkisini gördüklerini belirtmiştir. Fırça ve diş macunundan oluşan Dentiste Nighttime Seyahat Seti ile ofiste, tatilde, gittiğiniz her yerde ferahlık hissini yanınızda taşıyın.

 

Bitkisel Kompleks:

Antiseptik ve antibakteriyel özelliklere sahip bitkilerle özel olarak formüle edilen Dentiste’, ağızdaki bakteri, diş eti hastalıkları ve ağız kokusunun büyümesini önlemeye yardımcı olmaktadır.