DENTISTE’ Nighttime Herbapeutic Diş Macunu

Image link

Yapılan araştırmalar, ağız kokusunun %90’ının ağız içindeki sorunlardan kaynaklandığını göstermektedir. Bu sorunun en yaygın şekli, özellikle sabahları ortaya çıkan ağız kokusudur. Her sağlıklı birey, gece boyunca tükürük üretiminin azalması ve iyi temizlenmemiş ağız içindeki bakterilerin gün boyunca tükettiğimiz gıdaları parçalaması nedeniyle fizyolojik olarak sabahları ağız kokusuyla karşılaşabilir. Bu durum, mutsuz eden bir kötü nefes ve ağız tadına neden olabilir.

DENTISTE Nighttime Herbapeutic Diş Macunu, gece boyunca oluşan ve ertesi sabah ağızda kötü kokuya sebep olan bakterileri engellemeye yardımcı olur. Dişleri beyazlatırken uyku sırasında korumayı destekler. FLORÜR, GLUTEN ve PARABEN içermez, sebze ve meyvelerde bulunan doğal bir tatlandırıcı olan Xylitol içermektedir. Dentiste’ Nighttime Herbapeutic diş macunu, özellikle sigara ve kahve tüketimi fazla olan kişilere, sağlıklı dişlere ve ferah bir ağız kokusuna sahip olmanın verdiği güven hissini arzulayan herkese tavsiye edilir. Kullanıcıların %93’ü, ürünü ilk kullandıkları anda etkisini gördüklerini belirtmiştir.

 

Bitkisel Kompleks:

Antiseptik ve antibakteriyel özelliklere sahip bitkilerle özel olarak formüle edilen Dentiste’, ağızdaki bakteri, diş eti hastalıkları ve ağız kokusunun büyümesini önlemeye yardımcı olmaktadır.