DENTISTE' Premium & Natural White Diş Macunu

Image link

Araştırmalara göre, katılımcıların %90’ı beyaz dişlerin ve güzel bir gülümsemenin kendilerine olan güvenlerini artırdığını belirtmektedir. Sigara, kahve ve çay tüketimi gibi alışkanlıklar, dişlerin renk pigmentleriyle lekelenmesine neden olabilir. Özellikle tütündeki katran ve nikotin, oksijenle etkileşime girerek sarımsı bir maddeye dönüşebilir. Ayrıca zaman içinde asidik yiyeceklerin etkisi veya sert diş fırçalamanın etkisiyle diş minesi incelir, sarımsı dentin tabakası daha belirgin hale gelir.

 

DENTISTE Premium & Natural White Diş Macunu, beyazlatıcı özelliklere sahip formülü ile dişlerin beyazlamasına ve diş minesinin güçlenmesine yardımcı olan NANO-HİDROKSİAPATİT içerir. Bu sayede daha sağlıklı ve daha beyaz bir gülümseme elde etmenize yardımcı olur, dişlerinizin doğal rengine kavuşmasına destek sağlar. Beyazlatma işlemi sonrasında dişlerin iyileşme sürecinde kullanılması önerilen bu diş macunu, 2 hafta düzenli kullanıldığında dişlere parlaklık kazandırır.

 

Bitkisel Kompleks:

Antiseptik ve antibakteriyel özelliklere sahip bitkilerle özel olarak formüle edilen bu diş macunu, ağızdaki bakteri büyümesini önler, diş eti hastalıklarını engeller ve ağız kokusunu azaltır. Bu bitkisel kompleks, ağız sağlığını desteklemek için etkili bir çözüm sunar.