Postbiotikli Ekstra Ferah Ağız Spreyi

Image link

DENTISTE’nin Postbiotikli Ekstra Ferah Ağız Spreyi, ağız hijyenini destekleyen ve ferahlık hissi sağlayan bir üründür. Bu ağız spreyi, özellikle ağızda oluşan kötü kokudan rahatsızlık hissi yaşayan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Ağız kokusuna en hızlı çözümü sunan Dentiste’ sadece 3 saniyede ferah bir nefes sunar.

 

DENTISTE Postbiotikli Ekstra Ferah Ağız Spreyi, ağızdaki yararlı bakterilerin aktivitesini destekleyen ve ağız florasının sağlıklı dengesini korumaya yardımcı olan bileşenler içerir. Ağızdaki ferahlık hissini artırmak için özel olarak formüle edilmiş ve Dentiste’nin imza niteliğindeki bitki özlerine ilave olarak karanfil yağı içermektedir. Bu sayede ekstra ferah bir tada sahiptir. Bu özellik, ağızda uzun süreli temizlik hissi bırakır.

 

Ağız spreyi, ağızdaki kötü kokuları engellemeye ve ferah bir nefes sağlamaya yardımcı olur ve günlük ağız bakım rutininizi destekler. 3ml’lik minimal sprey formu, kullanımı kolay ve taşıması pratik olan bir şişede sunulur. Bu sayede istenilen zamanlarda ve ihtiyaç duyulduğunda kullanım sağlanır. Püskürtme özelliği sayesinde ürünü hedef alan bölgelere doğrudan uygulama imkanı sunar. Bu da ürünün etkili bir şekilde kullanılmasını sağlar.

 

Bitkisel Kompleks:

DENTISTE Postbiotikli Ekstra Ferah Ağız Spreyi, ağız sağlığını desteklemek, ferah bir nefes sağlamak ve rahatsızlık hissi yaşayan kullanıcılara yönelik olarak doğal bitki özlerinden tasarlanmış bir üründür. Alkol içermez.