DENTISTE’ Nighttime Sensitive Hassas Dişler İçin Diş Macunu

Image link

Yapılan araştırmalar, dünya genelinde 20-45 yaş arasındaki her dört kişiden birinin hassas dişlere sahip olduğunu göstermektedir. Diş hekimleri, diş hassasiyetini azaltmak için Potasyum Nitrat (KNO3) gibi aktif maddelerle güçlendirilmiş uygun tip diş macunlarının kullanılmasının bu sorunun çözümüne yardımcı olabileceğini belirtmektedir.

 

DENTISTE Nighttime Sensitive Diş Macunu, SLS, GLUTEN ve PARABEN içermeyen yumuşak formülü ile diş ve diş eti bakımını sağlar. KNO3 (potasyum nitrat) içeriği ile diş hassasiyetini azaltarak her yaş grubundaki bireyler için uygundur. Ayrıca, gece boyunca ağız içindeki bakterileri inhibe ederek sabah oluşan ağız kokusuna karşı etkili bir koruma sağlar. Xylitol içeriği ile doğal tatlandırıcı özelliklerini taşır.

 

DENTISTE Nighttime Sensitive Diş Macunu, ağız hijyenine özen gösteren herkes için güvenli ve etkili bir seçenektir.

 

Bitkisel Kompleks:

Özel olarak formüle edilen antiseptik ve antibakteriyel özelliklere sahip bitkiler, ağızdaki bakteri büyümesini önler, diş eti hastalıklarını engeller ve ağız kokusunu azaltır. Bu bitkisel kompleks, ağız sağlığını desteklemeye yönelik etkili bir çözüm sunar.